Twoja aktualna pozycja:

Mamy przyjemność przedstawić Państwu firmę Zamet Budowa Maszyn S.A., będącą wiodącym w kraju producentem maszyn i urządzeń dla hutnictwa oraz przetwórstwa metali, zarówno przemysłu metali żelaznych jak i nieżelaznych. Posiada ona ugruntowaną pozycję na rynku zarówno krajowym jak i na rynkach zagranicznych, popartą wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu, produkcji, dostawie i uruchamianiu nie tylko wielorakich urządzeń ale również całych ciągów technologicznych. Oprócz tego oferuje serwis gwarancyjny i pogwarancyjny produkowanych przez siebie maszyn, także maszyn produkowanych w latach poprzednich przez firmy konkurencyjne.

W strukturze firmy działa biuro projektowe złożone z zespołu doświadczonych inżynierów, posiadających doświadczenie niezbędne do opracowywania nowych konstrukcji wyrobów zarówno na potrzeby spółki jak i zagranicznych firm z branży maszyn i urządzeń hutniczych.

Posiadając wdrożony od wielu lat system zarządzania jakością w oparciu o normę EN ISO 9001, ponad 200-letnie doświadczenie oraz bardzo duży potencjał wykonawczy z powodzeniem konkuruje z producentami podobnych maszyn i urządzeń z całego świata, z drugiej strony współpracując z nimi na zasadach podwykonawcy, świadcząc zarówno usługi obróbki mechanicznej skomplikowanych elementów jak i wykonując całe urządzenia.

Główne sektory działalności:

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat firmy, przedstawionymi w dalszej części naszej strony internetowej.

W przypadku pytań lub konieczności uzyskania dodatkowych informacji prosimy o skorzystanie z zakładki Kontakt.