Twoja aktualna pozycja:

ZAMET BUDOWA MASZYN jest liderem na rynku maszyn i urządzeń dla hutnictwa, metalurgii i pozostałych gałęzi przemysłu. Zapraszamy do składania aplikacji kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Operator obrabiarki CNC (tokarka, frezarka, wytaczarka)

Miejsce pracy: Tarnowskie Góry lub Bytom

Zadania:

  • Obsługa maszyn CNC,
  • Frezowanie, wytaczanie elementów stalowych, trasowanie otworów i wycięć w blachach i kształtownikach, trasowanie otworów i wycięć w gotowych elementach po składaniu i spawaniu,
  • Trasowanie elementów po montażu do ciecia.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne: zawodowe lub średnie (mechanik, mechatronik, informatyk, elektryk),
  • Dobrą znajomość rysunku technicznego.

Co oferujemy?

  • Stabilną pracę w renomowanej firmie o bogatych tradycjach w zakresie konstrukcji stalowych,
  • Współpracę z najlepszymi fachowcami w branży,
  • Ciekawe projekty na skalę światową,
  • Rozwój zawodowy poprzez różnorodność zadań,
  • Wynagrodzenie uzależnione od jakości i efektywności pracy,
  • Bogaty pakiet socjalny,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez kursy i szkolenia.
  • Wsparcie dla dzieci pracowników Grupy TDJ poprzez inwestowanie w ich proces kształcenia.

Jak aplikować?

Tarnowskie Góry ul. Zagórska 83 lub

Bytom ul. Fabryczna 1,

W tytule maila proszę wpisać: ”Operator CNC”,

Więcej informacji udzielimy telefonicznie pod numerem: 32 39 28 552.

Proszę o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy na potrzeby realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawa z dnia 08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz.926 ze zm.)”.