Nauczymy Cię zawodu!

Nauczymy Cię zawodu!

Nauka zawodu i praca czyli 2 w 1 –  w ZAMET Budowa Maszyn rusza projekt

Nauczymy Cię zawodu – to projekt, który rozpoczyna ZAMET Budowa Maszyn w Tarnowskich Górach i Bytomiu. Pozwoli on zdobyć dobry zawód na rynku pracy a zarazem pracować i zarabiać. Kierowany jest do osób dorosłych bez kwalifikacji lub uprawnień; do osób, które pragną zmienić swój zawód lub do tych, którzy chcą do niego powrócić po przerwie. Projektem firma wychodzi naprzeciw tym, którzy chcą pracować w takich zawodach jak spawacz, ślusarz-mechanik, monter, operator obrabiarek NC/CNC.

Każdy, kto chce pracować i uczyć się nowego zawodu w ZAMET Budowa Maszyn otrzyma szkolenia, opiekę specjalnie wyznaczonego mentora oraz dobre warunki pracy. Docelowo zapewnione będą egzaminy zawodowe i uprawnienia do zawodu.

Ponad 60% średnich i dużych firm w kraju deklaruje, że brakuje im odpowiednio wykwalifikowanych kandydatów do pracy. Mówi się również o niedopasowaniu kwalifikacji pracowników do potrzeb rynku pracy. W naszej firmie chcemy wyjść temu rynkowi naprzeciw. Wiele danych wskazuje, że jest potencjał do kształcenia i przygotowania do zawodu wśród osób dorosłych. Nasz projekt ma to im ułatwić. My nie czekamy już na wykształconego w zawodzie pracownika- my mu te wykształcenie oferujemy wraz z pracą– mówi Tomasz Zyska Prezes Zarządu Zamet Budowa Maszyn SA 

Na rynku pracy w Tarnowskich Górach, Bytomiu i Piekarach Śląskich w II kwartale tego roku zarejestrowanych było ponad 5 tysięcy osób z wyksztalceniem gimnazjalnym i poniżej gimnazjalnym oraz zawodowym. To potencjał dla pracodawców i szansa dla tych, którzy chcą pracować w dobrym zawodzie.

Do projektu można zgłaszać się drogą mailową info@zamet.com.pl , telefonicznie 32 284 17 64 lub bezpośrednio w sekretariacie firmy Tarnowskie Góry ul. Zagórska 83.

Pracując w ZAMET Budowa Maszyn SA oferujemy:

 • Stabilną pracę w renomowanej firmie o bogatych tradycjach w zakresie obróbki skrawaniem,
 • Ciekawe projekty na skalę światową,
 • Rozwój zawodowy poprzez różnorodność zadań,
 • Świadczenia z Funduszu Świadczeń Socjalnych:
  • Paczki dla dzieci z okazji Świąt Bożego Narodzenia,
  • Piknik dla dzieci naszych pracowników,
  • Dofinansowanie do urlopów,
  • Bilety do kina, teatru, na basen.
 • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne oraz szerokie możliwości dalszego rozwoju w Grupie TDJ,
 • Wsparcie Fundacji TDJ, która umożliwia dzieciom naszych pracowników udział w programach rozwojowych, edukacji za granicą oraz w wyjazdach wakacyjnych.

Wciśnij ENTER aby wyszukać lub ESC aby wyjść